Strona główna praca Zbrojarz Sczepiacz BELGIA – Prefabrykacja

Zbrojarz Sczepiacz BELGIA – Prefabrykacja

0
0
  • Praca tymczasowa
  • Belgia

Work Express Sp. z o.o.

Branża: Budownictwo i usługi remontowe
Wymagana znajomość języka: nie wymagany
Poziom znajomości języka: nie wymagany

ZADANIA

  • spawanie zbrojeń
  • spawanie punktowe spoin sprzecznych
  • praca samodzielna wg rysunku technicznego

WYMAGANIA

  • doświadczenie na stanowisku zbrojarza-sczepiacza
  • możliwość wyjazdu własnym samochodem – Mile widziana!

OFERUJEMY

  • umowę o pracę na pełny etat
  • DODATEK za eksploatację prywatnego pojazdu
  • organizacja zakwaterowania
  • stabilne miejsce zatrudnienia i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach
  • wynagrodzenie wypłacane terminowo (w Euro lub złotówkach, zgodnie z preferencją pracownika)
  • Za podstawowy czas pracy po potrąceniu kosztów zakwaterowania wynagrodzenie nawet 1800 euro (pełny miesiąc)
  • Możliwe nadgodziny!!

praca_zagranica on Twitter
29 people follow praca_zagranica
Twitter Pic Zwrot_Po Twitter Pic rafalrys Twitter Pic Agencja_ Twitter Pic PracaNie Twitter Pic Micha_li Twitter Pic Work_Wor Twitter Pic EWylecio Twitter Pic rynekpra