Strona główna praca Opiekun/ka osób starszych

Opiekun/ka osób starszych

0
0
  • Umowa o dzieło/ zlecenie
  • całe Niemcy
  • Zarobki: do 1400 euro netto
  • Telefon: +48223151515

Private Care

Branża: Usługi medyczne i opiekuńcze
Wymagana znajomość języka: j.niemiecki
Poziom znajomości języka: B1

Private Care 24 – Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją.

Wiemy jak cenna jest pomocna dłoń wyciągnięta do starszego człowieka, okazane mu serce i ciepły uśmiech. Dzięki naszym opiekunkom i opiekunom seniorzy mogą spędzić jesień swojego życia w we własnym domu, co daje im poczucie bezpieczeństwa, dlatego my dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników.

POSZUKUJEMY:

Opiekunek i opiekunów osób starszych zainteresowanych wyjazdem do pracy w Niemczech, którzy:
• znają język niemiecki na poziomie min. podstawowym
• mają doświadczenie w opiece nad seniorem – np. opieka nad osobą bliską
• posiadają czynne prawo jazdy (nie jest to warunek konieczny)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW ZAZWYCZAJ OBEJMUJE:

• wsparcie w codziennych czynnościach,
• pomoc w codziennie higienie i w ubieraniu się,
• prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie),
• towarzyszenie w czasie spacerów i wizyt u lekarza, wsparcie psychiczne,
• inne czynności w zależności od indywidualnego przypadku.

PRACUJ W NIEMCZECH – czekamy na Twoje zgłoszenie!

Co oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie do 1400€ na rękę
  • składki od najniższej/średniej krajowej
  • sprawdzone miejsca pracy i oferty dopasowane do preferencji opiekuna,
  • przyjazny proces rekrutacji i pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu,
  • opiekę i stały kontakt z osobistym koordynatorem podczas pracy za granicą,
  • legalną i bezpieczną pracę w oparciu o przepisy Unii Europejskiej,
  • bezpłatny transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie.
Załącz swoje CV. Maksymalny rozmiar pliku to: 256 MB.

Termin przyjmowania aplikacji: 30 Czerwiec 2018
Adres firmy:

Koniuchy 8, Toruń

praca_zagranica on Twitter
28 people follow praca_zagranica
Twitter Pic Cycu7676 Twitter Pic opan1997 Twitter Pic Georg622 Twitter Pic K_Zadzwo Twitter Pic Zwrot_Po Twitter Pic rafalrys Twitter Pic Agencja_ Twitter Pic PracaNie