Strona główna praca Pracownik prefabrykacji – Betoniarz – BELGIA

Pracownik prefabrykacji – Betoniarz – BELGIA

0
0
  • Praca tymczasowa
  • Belgia

Work Express Sp. z o.o.

Branża: Budownictwo i usługi remontowe
Wymagana znajomość języka: j.francuski
Poziom znajomości języka: B1

Miejsce pracy: BELGIA
Poszukujemy pracownika prefabrykacji – betoniarza
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

ZADANIA:

  • przygotowanie betonu do produkcji
  • rozdzielanie i znakowanie linii betonowania i implantacja elementów
  • znakowanie zgodnie z miejscem zbrojenia (czytanie planów)
  • betonowanie szalunków i wykańczanie (polerowanie gotowych elementów)
  • po stwardnieniu wyciąganie suwnica gotowych elementów
  • wykańczanie gotowych elementów

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na prefabrykacji
  • Znajomość języka francuskiego
  • Ewentualna gotowość do wyjazdu własnym samochodem będzie plusem.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie ok 2000 euro na rękę za podstawowy czas pracy
  • Dodatek za eksploatację własnego samochodu
  • Płatny urlop wypoczynkowy
  • Zakwaterowanie
  • Opiekę koordynatora na miejscu
  • Możliwość wypracowania nadgodzin.

praca_zagranica on Twitter
29 people follow praca_zagranica
Twitter Pic Zwrot_Po Twitter Pic rafalrys Twitter Pic Agencja_ Twitter Pic PracaNie Twitter Pic Micha_li Twitter Pic Work_Wor Twitter Pic EWylecio Twitter Pic rynekpra