Strona główna praca Pracownik prefabrykacji/ 1800 euro netto, start 08.01.2018

Pracownik prefabrykacji/ 1800 euro netto, start 08.01.2018

0
0
  • Umowa o pracę
  • Francja/Belgia
  • Zarobki: 1800 euro netto

Work Express Sp. z o.o.

Branża: Budownictwo i usługi remontowe
Wymagana znajomość języka: j.angielski
Poziom znajomości języka: A2

Miejsce pracy: Belgia
Poszukujemy pracownika prefabrykacji
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

Wynagrodzenie od 1800 euro/netto miesięcznie

ZADANIA:

Belgia:

  • Produkcja prefabrykatów na hali – prace zbrojarskie, ciesielskie, betoniarskie, stolarskie w zależności od doświadczenia proponujemy dane stanowisko
  • Obsługa suwnicy przy stanowisku betoniarz

Francja:

  • Przygotowanie placu budowy w tym fundamentów
  • Montaż prefabrykatów na budowie – praca na zewnątrz
  • Wykańczanie gotowych elementów
  • Obsługa zwyżki
  • Inne prace budowlane związane z budownictwem w tym zakresie

WYMAGANIA:

• Doświadczenie w pracy na podobny stanowisku
• Gotowość do rozpoczęcia pracy 08 stycznia 2018 r
• Nastawienie na bezpieczne wykonywanie pracy
• Umiejętność czytania planów

Mile widziane :
gotowość do wyjazdu własnym samochodem

OFERUJEMY:

• Atrakcyjne wynagrodzenie od 1800 euro netto
• Dodatek za eksploatację własnego samochodu
• Płatny urlop wypoczynkowy lub wypłatę ekwiwalentu za urlop na koniec kontraktu
• Zakwaterowanie
• Wsparcie koordynatora

praca_zagranica on Twitter
29 people follow praca_zagranica
Twitter Pic Zwrot_Po Twitter Pic rafalrys Twitter Pic Agencja_ Twitter Pic PracaNie Twitter Pic Micha_li Twitter Pic Work_Wor Twitter Pic EWylecio Twitter Pic rynekpra