Strona główna praca Pracownik dociepleń

Pracownik dociepleń

0
0
  • Praca tymczasowa
  • Francja

Work Express Sp. z o.o.

Branża: Budownictwo i usługi remontowe
Wymagana znajomość języka: nie wymagany
Poziom znajomości języka: nie wymagany

Miejsce pracy: Francja
KRAZ: nr 1116

praca tymczasowa

OBOWIĄZKI:

  • Kompleksowe docieplanie elewacji (system dociepleń: wełna mineralna / styropian, tynk)
  • Malowanie fasad drewnianych i tynkowanych
  • Praca na rusztowaniach

WYMAGANIA:

  • Min. kilkuletnie udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie na kontraktach zagranicznych (mile widziane we Francji)
  • Znajomość technik wykończeniowych

OFERUJEMY:

  • Możliwość miesięcznego wynagrodzenia sięgającego nawet 2000 euro netto miesięcznie
  • BEZPŁATNE zakwaterowania
  • Samochody służbowe do poruszania się na projekcie
  • Wiele NADGODZIN
  • Polską umowę o pracę na pełny etat
  • Opiekę koordynatora na miejscu oddelegowania

praca_zagranica on Twitter
29 people follow praca_zagranica
Twitter Pic Zwrot_Po Twitter Pic rafalrys Twitter Pic Agencja_ Twitter Pic PracaNie Twitter Pic Micha_li Twitter Pic Work_Wor Twitter Pic EWylecio Twitter Pic rynekpra