Strona główna praca Pomocnik budowlany z dobrą znajomością j. francuskiego 1800 euro netto, praca od 08.01.2018

Pomocnik budowlany z dobrą znajomością j. francuskiego 1800 euro netto, praca od 08.01.2018

0
0
  • Umowa o pracę
  • Belgia

Work Express Sp. z o.o.

Branża: Budownictwo i usługi remontowe
Wymagana znajomość języka: j.francuski
Poziom znajomości języka: A2

Współpracujemy z wieloma klientami z branży budowlanej.
Jeśli znasz francuski na poziomie dobrym i nie boisz się pracy fizycznej – znajdziemy Ci pracę dopasowaną do Twojego dotychczasowego CV.

ZADANIA NA STANOWISKU PRACY :

Praca na budowie przy stawianiu budynków lub przy wykańczaniu budynków od wewnątrz.

Wykonywanie prac budowlanych według zleceń kierownictwa – czynny udział w pracach budowlanych

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW :

– dobra znajomość języka francuskiego, min A2/ B1
– mile widziane doświadczenie w branży budowlanej, przemysłowej lub logistycznej
– gotowość do podjęcia pracy fizycznej
– nastawienie na cel- przyuczenie do zawodu budowlanego poprzez pracę, by docelowo stać się specjalistą z zawodu

CO PROPONUJEMY :

– umowę o pracę
– wynagrodzenie od 1800 euro netto
– zakwaterowanie
– możliwość zdobycia doświadczenia budowlanego

praca_zagranica on Twitter
29 people follow praca_zagranica
Twitter Pic Zwrot_Po Twitter Pic rafalrys Twitter Pic Agencja_ Twitter Pic PracaNie Twitter Pic Micha_li Twitter Pic Work_Wor Twitter Pic EWylecio Twitter Pic rynekpra