lakiernik

lakiernik
0
0
  • Umowa o pracę
  • Concarnault
  • Zarobki: 2000 euro netto
  • Telefon: + 48 61 222 60 88

IPF Group S.A.

Branża: Produkcja
Wymagana znajomość języka: nie wymagany
Poziom znajomości języka: A1

Firma IPF Group, lider wśród firm oferujących propozycje pracy we Francji, poszukuje lakiernika do pracy we Francji:

Zadania:
– lakierowanie konstrukcji stalowych lub statków (do wyboru z opcją przyuczenia)
– lakierowanie pistoletem

Wymagania:
– doświadczenie na podobnym stanowisku

Co oferujemy:

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zorganizowaną kwaterę i transport
- premia dzienna i miesięczna do wypłaty
- pracę pośród Polaków
- zdalne załatwienie formalności
- bezpłatne dojazdy z mieszkania do pracy na terenie Francji
- wsparcie koordynatora
- możliwość zaliczki

Prosimy o kontakt telefoniczny na numer 571 445 378 oraz wysyłanie CV na adres: beata.szczesna@ipf.jobs

Załącz swoje CV. Maksymalny rozmiar pliku to: 256 MB.

Termin przyjmowania aplikacji: 31 Maj 2018
Adres firmy:

ul. Franciszka Ratajczaka 19, 61-814 Poznań

praca_zagranica on Twitter
28 people follow praca_zagranica
Twitter Pic Cycu7676 Twitter Pic opan1997 Twitter Pic Georg622 Twitter Pic K_Zadzwo Twitter Pic Zwrot_Po Twitter Pic rafalrys Twitter Pic Agencja_ Twitter Pic PracaNie