Strona główna praca Formierz laminatu – BELGIA

Formierz laminatu – BELGIA

0
0
  • Umowa o pracę
  • Belgia

Work Express Sp. z o.o.

Branża: Produkcja
Wymagana znajomość języka: j.angielski
Poziom znajomości języka: A2

KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa
Miejsce pracy: Belgia

ZADANIA:
– Maszynowe i ręczne laminowanie poliestru
– Mieszanie i ręczne nakładanie żelkotu
– Mieszanie żywicy poliestrowej z utwardzaczem
– Ręczne nakładanie maty szklanej w formie
– Nakładanie żywicy poliestrowej, rolowanie i usuwanie "bąbelków" powietrza
– Wyjęcie detalu z formy
– Wykorzystanie technik próżniowych

WYMAGANIA:
– MINIMUM 3-letnie doświadczenie jako formierz laminatu
– Umiejętność pracy z pistoletem żelkotowym
– Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:
– Możliwość zabrania własnego samochodu na projekt (przewidziane premie)

PROPONUJEMY CI:
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– DODATEK za eksploatację prywatnego pojazdu
– Zakwaterowanie
– Polską UMOWĘ O PRACĘ na pełen etat
– Możliwe NADGODZINY
– STABILNE zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego – jeśli jesteś dobrym pracownikiem zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt!
– Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w EUR lub PLN – wedle preferencji pracownika
– Opiekę koordynatora
– Opiekę rzecznika pracownika
Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

praca_zagranica on Twitter
28 people follow praca_zagranica